Gamintojai

Dolce & Gabbana La Lune 18

Tualetinis vanduo (EDT)

Medienos ir gėlių aromatas moterims.

Smulkiau

40,00 €

  • 100 ml (Testeris su kamšteliu) - 40,00 € (0.40 Eur/ml)

D&G kvepalų rinktinė - žaismingos tapatybės paieškos.

Kartais mūsų charakteris yra mįslė net mums patiems: nuolat keičiamės, tarsi mus valdytų skirtingos asmenybės. „D&G“ kvepalų rinktinė ir siekia atskleisti šių asmenybių žaismą. Rinktinę sudaro aromatai, kuriuos sukurti įkvėpė intriguojantis prancūziškas Taro kortų žaidimas: provokuojantis „1 Le Bateleur“, pavergiantis „3 L’Imperatrice”, geismą žadinantis „6 L’Amoureux“, kviečiantis rizikuoti „10 La Roue de la Fortune“, skatinantis veikti „11 La Force“ ir hipnotizuojantis „18 La Lune“. Stulbinančiai paprasti „D&G“ kvepalų flakonai, įkvėpti senovės vaistinėse naudotų buteliukų, papuošti tik kortos pavadinimu ir numeriu – tarsi raktai, atveriantys duris į skirtingus pasaulius. Ši rinktinė pagarsėjo visame pasaulyje, nes suteikė galimybę rinktis aromatą pagal nuotaiką ir trokštamą įkūnyti personažą.

Aromatas moterims „18 La Lune“ – paslaptingas kaip naktis, bet kartu naivus ir geismingas. Tauraus grožio baltaodė Claudia Shiffer įkūnija svajingą nimfą, kuri savo spindinčiu nežemišku grožiu pavergia kiekvieną sutiktą vyrą. Hipnotizuojančiam lelijų ir tuberozų aromatui akompanuoja santalų, muskuso, vilkdalgių ir odos kvapas.

• Viršutinės natos – obuoliai, bergamotės, žalumynai;

• Vidurinės natos – lelijos, rožės, tuberozos;

• Pagrindinės natos – vilkdalgiai, oda, santalai, muskusas.

Kvapo pobūdis: Subtilu, paslaptinga ir nepaprastai žavu.

Kokį aromatą pasirinksite, priklausys nuo Jūsų asmenybės ir nuotaikos.
Tačiau neprivalote amžiams susitapatinti su pasirinktu „D&G“ aromatu. Gal kontoroje blausi diena, o jūs norite jaustis kaip jausminga gražuolė? O lietingą vakarą galėsite praskaidrinti Viduržemio jūros kvapais...

Būkite tuo, kuo norite būti šiandien!

  • Tipas: Tualetinis vanduo (EDT)