Gamintojai

Versace Yellow Diamond Intense

Parfumuotas vanduo (EDP)

Gėlių, vaisių ir medienos aromatas moterims.

Smulkiau

39,00 €

  • 90 ml (Testeris be kamštelio) - 39,00 € (0.43 Eur/ml)

Geltonieji deimantai – tai mano aistra, todėl Yellow Diamond Intense kvepalai yra man labai ypatingi. Jų aromatas yra tarsi šviesa, kuria spinduliuoja geltonasis deimantas - ryški, paslaptinga, traukianti ir visada intensyvi.” Donatella Versace

Ryškus, trykštantis energija aromatas, išsiskiriantis tyrumu ir skaidrumu yra unikalus Versace kūrinys. Turtinga, šleifinė gėlinė kompozicija iš sultingų vaisinių natų su medžio akcentais.

Aromatas pakeri Viduržemio regiono rafinuotumu, kurį įkūnija žaižaruojanti bergamotė, citronas ir taurusis karčiavaisio citrinmedžio žiedų eterinis aliejus, kerinčiame derinyje su kriaušių šerbetu. Širdies natose triumfuoja elegantiškas, žavintis moteriškumas, išreikštas švelniomis, kreminėmis jazminaičio ir kvepenio natomis, derinamomis su prabangiais apelsinmedžio žiedų bei frezijos ekstraktais.

Jausmingos, apgaubiančios išliekamosios aromato natos sudarytos iš sodrių, gilių ambros akordo ir kvapiosios burseros medienos natų, praturtintų geidulingomis benzoinės dervos ir muskuso natomis.

VIRŠUTINĖS NATOS

Citronas iš Italijos, kriaušių šerbetas, karčiavaisių citrinmedžių žiedai, bergamotė.

ŠIRDIES NATOS

Frezija, apelsinmedžių žiedai, jazminaitis, kvepenis.

PAMATINĖS NATOS

Benzoinė derva, ambros akordas, kvapiosios burseros mediena, muskusas.

  • Tipas: Parfumuotas vanduo (EDP)