Gamintojai

Gucci Première

Tualetinis vanduo (EDT)

Gėlių, citrusų ir medienos aromatas moterims.

Smulkiau

44,00 €

  • 75 ml (Testeris su kamšteliu) - 44,00 € (0.59 Eur/ml)

Mados namai „Gucci“ pristato subtilią išskirtinio kvapiojo vandens „Gucci Première” variaciją – švelnesnio ir vaiskesnio aromato tualetinį vandenį „Gucci Première”, leidžiantį kasdien pajusti sėkmės žadinamą jaudulį ir paverčiantį kasdienius laimėjimus jaudinančiais bei įsimintinais.

Tualetinio vandens „Gucci Première“ flakonas ir dėžutė turi nemažai kvapiojo vandens „Gucci Première“ flakono ir dėžutės puošybos elementų: ant jo kaklelio kybo medalis ir kultinis šių mados namų atributas – žąslai, dangtelis padabintas elegantišku užrašu „Gucci Première“, o dėžutę puošia susipynusios raidės GG – vienas atpažįstamiausių dizaino elementų pasaulyje bei šių mados namų įkūrėjo Guccio Gucci parašas – ir firminė dryžuota juostelė. Vis dėlto, siekiant perteikti naujojo tualetinio vandens aromato savitumą, dėžutė, kaip ir flakone gludintis skystis, šįsyk yra ne tokios ryškios aukso spalvos.

Nors tualetinio vandens „Gucci Première“ aromato kompozicija labai panaši į kvapiojo vandens, tačiau vaiskus gėlių ir citrusų kvapas suteikia jam ypatingo lengvumo. Pirmoji aromato banga dvelkia elegancija – pasklidus apelsinų žiedų ir švelniam citrusų aliejaus kvapui prieš akis iškylą išlaikyto šampano, pilamo iš šalto butelio į aukštą dailią taurę, vaizdas. Po to pamažu apgaubia vaiskus baltų žiedų – frezijų, jazminų ir bulgarinių rožių – kvapas. Nuostabią aromato kompoziciją užbaigia švelnus, bet ilgai juntamas šiltas odos, pačiulių ir muskuso dvelksmas.

  • Tipas: Tualetinis vanduo (EDT)