Gamintojai

Paco Rabanne 1 Million Cologne

Tualetinis vanduo (EDT)

Odos aromatas vyrams.

Smulkiau

46,50 €

  • 125 ml (Testeris su kamšteliu) - 46,50 € (0.37 Eur/ml)

Viliojantis, elegantiškas ir žavingas, jis juda į priekį stebimas pavydžių akių. Jis gyvena taip, tarsi loštų pokerį, žinodamas, kada ir kokias kortas atversti. Būdamas pasirengęs padaryti viską, kad gautų tai, ko nori, jis žino, kad statydamas už auksą gali laimėti žaidimą. Malonų virpulį bei atodūsius sukelianti jo šypsena sukuria tobulo gundytoj paveikslą. Jis yra tikras, kad turės viską, ko trokšta, ir netgi daug daugiau. Tereikia pasikvėpinti tualetiniu vandeniu „1 Million Cologne”, ir netgi patys drąsiausi troškimai išsipildo vos spragtelėjus pirštais.

Tualetinis vanduo „1 Million Cologne” žada nesibaigiančią istoriją… Vaiskiame kultiniame aukso liejinio formos flakone glūdintis aromatas toks gaivus, kad naujasis tualetinis vanduo pavadintas odekolonu. Šviesos ir aukso žaismas išryškina užpakalinėje flakono sienelėje išgraviruotą legendinį pavadinimą, papildyta ekstravagantišku žodžiu „Cologne”. Flakono dizainas perteikia naują stiliaus laisvę, viziją, kurioje aukso spindesys susilieja su krištolo vaiskumu.

Garsių parfumerių Olivier’io Pescheux’o ir Michelio Girardo sukurtas oda dvelkiantis gaivus aromatas pakelia nuotaiką ir sužadina jausmus. Šį sykį aromato kompoziciją sudaro gaivaus jūros dvelksmo, citrusinių vaisių, kardamono ir šilto nuostabiai vyriško odos kvapo bei jį pagyvinančio tongapupių aromato derinys. Meistriškai suderinus priešybes pavyko sukurti aromatą, pralaužianti ledus bet kokiomis aplinkybėmis.

  • Tipas: Tualetinis vanduo (EDT)