Gamintojai

Collistar Sublime Black Precious prabangi veido kaukė

Prabangi veido kaukė visų tipų odai.

Smulkiau

23,00 €

  • 50 ml (Testeris) - 23,00 € (0.46 Eur/ml)

COLLISTAR tyrimų skyrius sukūrė revoliucinę nuostabios juodos spalvos konsistencijos kaukę, veikiančią kaip spindesio ir jaunystės aktyviklis.

Aukštosiomis technologijomis paremta sudėtis su vertingomis sudedamosiomis medžiagomis užtikrina neįtikėtiną efektyvumą. Ši visiškai unikali ir neprilygstama kaukė pagaminta pasitelkus išskirtinę ypatingomis technologijomis sukurtą sudėtį. Ją sudaro vertingos medžiagos, suteikiančios stiprų regeneruojamąjį, atkuriamąjį ir detoksikuojamąjį poveikį, kartu derinamas juodasis molis ir bambukų anglis, turintys ypatingų valomųjų ir sugeriamųjų ypatybių.

Ši riebi kreminė kaukė greitai veikia dviem būdais: 1) valo ir detoksikuoja odą iš porų pašalindama nešvarumus ir negyvas ląsteles, trukdančius prasiskverbti deguoniui ir neleidžiančius odai atsinaujinti; 2) veidas tampa nuostabiai skaistus ir atrodo lyg šviestų, oda atgaivinama, taigi tiesiog švytėsite.

Ši kosmetinė priemonė greitai ir ypatingai veikia dėl veikliųjų medžiagų: odą saugančio ir drėkinančio juodųjų orchidėjų ekstrakto, regeneruojamųjų ir stangrinamųjų baltųjų gardenijų kamieninių ląstelių, skaistinamųjų ir gaivinamųjų hidrolizuotų juodųjų perlų bei karnozino, išsiskiriančio stipriu atkuriamuoju, antioksidaciniu ir detoksikuojamuoju poveikiu.

Tolygiai užtepkite ant veido ir kaklo, vengdami srities aplink akis. Keletą sekundžių švelniai įmasažuokite ir maždaug 5 min. palikite. Pašalinkite servetėle ir nuplaukite šiltu vandeniu.