Gamintojai

Paco Rabanne Invictus Intense

Tualetinis vanduo (EDT)

Rytietiškų prieskonių ir medienos aromatas vyrams.

Smulkiau

67,00 €

  • 100 ml - 67,00 € (0.67 Eur/ml)

Mūsų nugalėtojo trofėjus (natūralus atlygis) pagal PACO RABANNE. Masyvaus stiklo taurė su žvilgaus metalo kapiteliu. Kontrastus paryškinanti dermė. Solidus pagrindas ir detalėmis – reljefiškais liejiniais, architektūriškos formos rankenomis – žavintis viršus. Skulptūriška išvaizda. Kvepalų Invictus Intense flakonas – nauja trofėjaus interpretacija. Tamsesnis, solidesnis – kaip ir šių kvepalų aromatas. Pereinančios spalvos vaiskaus stiklo taurė, pilkšvas dangtelis ir plieno spalvos kvepalai.

Kvepalų Invictus aromatas – energijos teikiančios gaivos ir nevaržomo geismingumo konfrontacija – pavergia šokiruojančiu ambros ir jūros (sūrios odos) kvapo kontrastu ir medienos bei gaivos dvelksmo šleifu.

Kurdami kvepalus Invictus Intense parfumeriai Juliette Karagueuzoglou, Anne Filpo ir Dominique‘as Ropion‘as puoselėjo seksualaus mediena ir ambra dvelkiančio aromato viziją. Jie perteikė visą vyrų tapatybės prieštaringumą (medienos ir ambros duetas), atsisakė nežabotumo ir panardino į svaiginantį geismingumą. Aromato pagrindą sudaro viskio, druskos, ambros ir veržlus medienos kvapas. Druskos kvapas – tai skiriamasis kvepalų Invictus aromato požymis. Ambros kvapas sustiprina spinduliuojamą geismingumą. Abu kvapai sukuria pusiausvyrą.

Ir vėl dvi jėgos susiduria ir susilieja. Pavergianti dvikova. Iš pradžių pasklinda prieskonių ir gaivos – žalių lauro lapų, apelsinų žiedų, juodųjų pipirų ir kardamonų – kvapas. Jį lydi be galo geismą žadinančių kvapų banga. Vyrauja saldus viskio kvapas. Ambros aromatas apgaubia švelnia šiluma. Juodosios ambros ir medienos kvapas sukuria sūrios nuo jūros druskos odos pojūtį. Aromato kompoziciją užbaigia šilumos banga.

  • Tipas: Tualetinis vanduo (EDT)