Giorgio Armani Acqua Di Gioia
search
  • Giorgio Armani Acqua Di Gioia

Giorgio Armani Acqua Di Gioia

65,00 €

Gaivus vandens ir gėlių aromatas moterims.

Tūris: 100 ml (įlenkta dėžutė)
Kiekis
Yra sandėlyje

„Giorgio Armani Acqua di Gioia“ kvapas skirtas stipriai ir oriai laisvos dvasios moteriai, gebančiai išsaugoti tobulą vienovę su gamta.

Itališkas žodis gioia reiškia ir džiaugsmą, ir brangakmenį, o „Giorgio Armani Acqua di Gioia“ aromato moterims pavadinimas reiškia „džiaugsmo vanduo“. Sukurti šį nuostabų kvapą Giorgio Armani įkvėpė kelios vasaros atostogos, praleistos Pantelerijos ir Antigvos salose savo vasarnamiuose. Aromatas perteikia troškimą pabėgti į gamtą, tikrą atostogų rojų, kur atgauname fizinę bei dvasinę energiją ir atkuriame natūralią pusiausvyrą.

Vandens gaiva dvelkiantys „Giorgio Armani Acqua di Gioia“ kvepalai moterims supinti iš gėlių, vaisių ir žalumynų kvapų, juntamas vandens ir medienos dvelksmas. Iš pradžių lyg švelnus jūros vėjas plevena gaivus traiškytų mėtų lapelių ir itališkų citrinų dvelksmas. Paskui pasklinda gėlių – jazminų ir bijūnų – kvapsniai su vos juntamu rausvųjų pipirų aromatu. Šią kerinčią kompoziciją baigia unikalus Viduržemio jūros regiono kvapų mišinys – pakvimpa kedrais, ruduoju cukrumi ir gauruotaisiais švitrūnais.

Charakteristikos

Tipas
Parfumuotas vanduo (EDP)